اخبار و رویدادها

کاهش 130 سانتی تراز آب دریای خزر طی 25 سال

معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست می گوید که تراز آبی دریای خزر 130 سانتی متر طی 25 سال گذشته کاهش پیدا نموده است.

9 مهر 1399

تشدید تدابیر امنیتی اطراف مجلس لبنان

همزمان با فراخوان ها برای اعتراضات جدید طی امروز دوشنبه در بیروت، نیروهای امنیتی لبنان موانع و تدابیر امنیتی شدیدی را در ورودی و اطراف مجلس این کشور اتخاذکردند.

8 مهر 1399

زالی: تهران همچنان در شرایط هشدار و قرمز واقع شده است

فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران، ضمن اعلام کاهش موارد مراجعه و بستری در مراکز درمانی استان تهران، مطرح نمود: کماکان پایتخت در شرایط هشدار و قرمز واقع شده است.

8 مهر 1399

استقبال وزیر خارجه لبنان از سخنان سید حسن نصرالله

وزیر خارجه لبنان با استقبال از سخنان دبیرکل حزب الله لبنان، تأکید کرد که این کشور از همه فرصت ها برای بهبود روابط خود با خارج استفاده خواهد نمود.

7 مهر 1399

راه اندازی بخش تشخیص ژن دوقلوزایی گوسفند در کرج

امروزه صفت چندقلوزایی در گوسفند به دلیل اهمیت مالی مورد علاقه دامداران قرار گرفته و به همین دلیل انتخاب مستقیم برای این صفت در بعضی گله ها منجر به پیشرفت ژنتیکی بسیار زیادتر از مقدار مورد انتظار شده است.

7 مهر 1399

کنکور کرونایی در ایستگاه ارشد

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 99 سال جاری با وجود شیوع ویروس کرونا بدون هیجان و انگیزه داوطلبان، امروز 16 مرداد ماه 99 در 236 حوزه امتحانی برگزار گردید.

7 مهر 1399

خبرنگاران تردد وسیله نقلیه از کرج به چالوس یک طرفه شد

کرج - خبرنگاران - کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز گفت: با توجه به افزایش سفر تردد وسایل نقلیه دقایقی پیش از سمت کرج به چالوس یک طرفه شد.

5 مهر 1399

ایستگاه های بازرسی کمربند امنیتی کشور هستند

رئیس پلیس پیشگیری ناجا اهتمام به حوزه ایستگاه های بازرسی را بسیار مهم مطرح نمود و گفت: ایستگاه های بازرسی کمربند امنیتی شهرستان ها، استان ها، منطقه و کشور محسوب می شوند.

5 مهر 1399

خبرنگاران حامیان محیط زیست خواستار نظارت بر فرایند اجرای طرح تعریض جاده کندوان شدند

نوشهر - خبرنگاران - شماری از حامیان محیط زیست و طبیعت با ابراز نگرانی از خاکبرداری های بی رویه به خاطر طرح تعریض جاده کندوان چالوس خواستار نظارت بیشتر مسئولان ذیربط بر فعالیت پیمانکاران این طرح ملی در این منطقه شدند.

5 مهر 1399

جمشیدى سرپرست باشگاه ذوب آهن شد

احمد جمشیدی به عنوان سرپرست باشگاه ذوب آهن اصفهان معرفی شد.

4 مهر 1399

عکس روز ، ماه روی پوزیدون

قرص ماه بر فراز معبد باستانی پوزیدون در کیپ سونیون در یونان طلوع نموده است.

4 مهر 1399

لغو موافقت نامه تأسیس 11 منطقه نمونه گردشگری غیرفعال

موافقت نامه های تأسیس 11 منطقه نمونه گردشگری غیرفعال در راستای اجرای برنامه سامان دهی مناطق نمونه گردشگری و اعمال برنامه های نظارتی و حراست از منابع بیت المال لغو شد.

3 مهر 1399

وزیر دفاع اسبق آمریکا: نمی توانم 4 سال دیگر رئیس جمهوری ترامپ را تصور کنم

وزیر دفاع اسبق ایالات متحده در گفتگویی تأکید کرد که من نمی توانم چهار سال دیگر با ترامپ به عنوان فاسدترین و نالایق ترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا کنار بیایم.

3 مهر 1399

خبرنگاران معاون فرمانداری میبد : برپایی مراسم تعزیه خوانی در این شهرستان ممنوع است

یزد- خبرنگاران- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد از ممنوع شدن برگزاری مراسم تعزیه خوانی در ماه های محرم و صفر در این شهرستان با هدف پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا خبر داد.

2 مهر 1399

خبرنگاران دانش آموختگان دشتستان جذب واحدهای تولیدی می شوند

بوشهر- خبرنگاران -رئیس اداره صنعت معدن و تجارت دشتستان استان بوشهر گفت: با اجرای طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی که در این طرح شرکت و پیروز به گذران دوره کارورزی شده اند در واحدهای صنعتی و تولیدی مجری طرح جذب می شوند.

2 مهر 1399

تندبادی با سرعت 126 کیلومتر بر ساعت غرب بلوچستان را درنوردید

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: تندباد شدیدی با سرعت 126 کیلومتر بر ساعت در شبانه روز گذشته دلگان در غرب این استان را درنوردید.

1 مهر 1399

صادرات اکسیژن ممنوع شد

سخنگوی گمرک از ابلاغ مصوبه ممنوعیت صادرات اکسیژن بیمارستانی، طبی و صنعتی به گمرکات اجرایی کشور اطلاع داد.

1 مهر 1399

مکوندی: برای شکست تراکتور به تبریز آمده بودیم اما باید از کسب یک امتیاز شاد باشیم

مربی تیم فوتبال پیکان گفت که شاگردان عبدالله ویسی برای شکست تراکتور به تبریز آمده بودند.

31 شهریور 1399

سارقان به عنف در بندر امام خمینی(ره) دستگیر شدند

فرمانده انتظامی ماهشهر از دستگیری 2 دزد به عنف موتورسیکلت و اعتراف به 3 فقره کیف قاپی در بندر امام خمینی (ره) اطلاع داد.

31 شهریور 1399

افزایش استقرار پلیس فدرال آمریکا در شهرهای مختلف برای سرکوب معترضان

وزارت دادگستری آمریکا از اعزام ده ها نیروی پلیس فدرال به سه شهر دیگر این کشور برای سرکوب معترضان و جلوگیری از برگزاری تجمعات خیابانی خبر داد.

31 شهریور 1399
تعداد: (223)